KLG Hap Yorumları

Erken boşalma yada ereksiyon sorunu yaşayan erkeklerin ülkemizde ve dünyada en çok tercih ettiği ürünün kullanıcıları tarafından klg hap yorumları firmamız bu ürünün resmi TÜRKİYE tedarikçisidir ve satış yetkisini bulunduran tek firmadır. İnternet sitemiz dışında başka yerlerden satın alacağınız ürünlerin tamamı sahtedir ve sağlığınıza zarar verebilir. Ucuz diye sağlığınızdan olmayınız. Sağlığınız sizin en önemli servetinizdir.

KLG tablet şeklinde satılan ve içerisinde 16 adet bulunan, yeşil ve sarı renklerde 8’er adet bulunan bir haptır. Sarı renkteki haplar, cinsel yönden geciktirici özelliği bulunurken, yeşil renkteki haplar ise performansı arttırıcı olarak üretilmiştir. KLG geciktirici olarak kullanılan sarı renkteki hap ufak ve yuvarlak top şeklindedir. Performans arttırıcı özelliği bulunan hap ise yeşil renkli ve kare şeklindedir.

Nasıl Kullanılır?

Bu hapı kullanmanın amacı, cinsel birliktelik sırasında, performansın artmasını sağlamaktadır. Hapı kullandıktan 1 saat sonra etkisini göstermeye başlayan ilaç, bitkisel olarak üretilmektedir. KLG cinsel performansı arttırıcı ilaç erkekler tarafından kullanılmalıdır. Kullanıldığı andan itibaren 36 saat süresince etkisini sürdürmeye devam eder. İlaç prospektüsündeki uygulanması miktar olarak doz aşımı olmadığı sürece yan etkisi bulunmamaktadır.


KLG Hap Müşteri Yorumları


Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir